Soutěžní komise

V případě zájmu kontaktujte manažera, nebo přímo předsedu komise.

DAVID NOVÁČEK - manažer soutěžního úseku a legislativy
tel: 773 997 052
email: david.novacek@czechdance.org

 

MENU (klikněte na název komise):

Soutěžní komise pro Disco dance a Disco free style

Taneční kolektivZástupce v komisiTelefonE-mail
AT STUDIO DOMINO PrahaIva Bičišťová  
BEETHOVEN DC ChomutovLída Karlík Fišrová - Předsedkyně605519756lida.fisrova@seznam.cz
D2DANCE PřerovAdéla Kratochvílová  
DIDEDANCE OstravaDita Hejníková  
FREEDOM Ústí n.LabemTomáš Černický  
HB DanceKristýna Vrbeníková  
HORIZONTY HavířovTereza Olšarová  
Sokol Vítkovice - TK AKCENT OstravaHana Kovalančíková  
SPIDER DANCE COMPANYJana Kohoutová  
TAKT LiberecJan Kopáčik  
TC Move 21Pavla Hlavatá  
TCO DANCE PlzeňEva Vonásková  
TS REFLEXKristýna Hovorková  
TS RYTMUS OlomoucAneta Kynčlová  
TŠ DANCE 4LIFE OpavaDaniela Riesová  
UNIQUE PlzeňZuzana Požárková  

Soutěžní komise pro Hip hop a Electric boogie

Taneční kolektivZástupce v komisi
A.D.S.companyBc. Lenka Adámková
AT STUDIO DOMINOIva Bičišťová
B.D.S. ACADEMY Dana Klasová
EFEKT DANCELenka Sochorová
Free Dance StudioPetr Baláž
LOLA´S DANCE OLOMOUCNikol Havlíková
MAGIC FREE GROUPPavlína Loučková
SPIDER DANCE COMPANY PlzeňSimona Andersová
TAKT LiberecJan Kopáčik
Taneční studio BUNNYBarbora Tomášková
TŠ ROXTONRoxy Sadirová
X TRIMLucie Švancarová Zmrzlá
X-DANCE JablonecHana Drbohlav

Soutěžní komise pro Street battle a bBoy battle

Taneční kolektivZástupce v komisiTelefonE-mail
Art factoryTess Nečas Lempartová - Předsedkyně724220223tess@artfactorybrno.cz
B - Fresh BrnoVeronika Kellerová Opluštilová  
B - Soul Academy LiberecLukáš Jakubec  
B.D.S.Academy PrahaANDREJ ANDYBOJ URYSIAK  
Dance Academy Prague TeamZuzana Zizoe Veselá  
High EditionHana Valová  
LOLA´S DANCE OLOMOUCNikol Havlíková  
Street BustersVeronika Peroutková  
Taneční studio BUNNYBarbora Tomášková  
VIVAjump TepliceMichal Vojíř  
X-TrimNicol Mullerová  
 ONDRA ENDREWSTYLE ŠVEC  
 PATRIK CARLOS KEJÍK  

Soutěžní komise pro Street

Taneční kolektivZástupce v komisiTelefonE-mail
ART FACTORYTess Nečas Lempartová  
B.D.S. ACADEMYDana Klasová  
BEAT UP OstravaMarkéta Benová  
B-FRESHVeronika Kellerová Opluštilová - předsedkyně776010655veronika@b-fresh.cz
B-ORIGINALMatej Zvara  
DANCE WAYAdéla Bučková  
DANCERS 4YOUMichal Bezruč  
EFEKT DANCE BRNOLenka Sochorová  
FANTASY DANCE STUDIOAnn-Marie Nováčková  
FANTASY DCZuzana Al Haboubi  
hb Dance BROTHERZ TERRITORYJan Bartoš  
LOLA´S DANCE OLOMOUCVeronika Ronzová  
MAGIC FREE GROUPPavla Loučková  
MIGHTY SHAKE ZASTÁVKARadek Svoboda  
PS Hroch PardubiceBarbora Komínková  
STREET BUSTERSVeronika Peroutková  
TAKT LiberecJan Kopáčik  
T-BASS HRADEC KRÁLOVÉFilip Rančák  
TEAM GJGábina Jiráková  
TŠ ROXTONRoxy Sadirová  
Xside DANCERSPavel Kapoun  
přizvána komisí dodatečněZuzana Zizoe Veselá  

Soutěžní komise pro Disco a Pompom

Taneční kolektivZástupce v komisiTelefonE-mail
AT STUDIO DOMINO PrahaIva Bičišťová  
BEETHOVEN DC ChomutovLudmila Karlík Fišrová - předsedkyně605519756lida.fisrova@czechdance.org
D2DANCE PřerovAdéla Kratochvílová  
Hotch - PotchJana Valentová  
Sokol Vítkovice - TK AKCENT OstravaHana Kovalančíková  
SPIDER DANCE COMPANYJana Taubrová  
TAKT LiberecJan Kopáčik  
TC Move 21Pavla Hlavatá  
TCO DANCE PlzeňEva Vonásková  
TS REFLEXKristýna Hovorková  
TŠ DANCE NATION PlzeňJana Dragounová Marková  
TŠ Dance4life OpavaDaniela Riesová  

Soutěžní komise pro Art

Taneční kolektivZástupce v komisiTelefonE-mail
ANGELES Dance Group Tatiana Karbanová  
Baletní škola BallerineVladimíra Podlezová  
MH R.A.K.Jan Liška  
PS Hroch PardubiceBarbora Komínková  
RADOST IMPULS BohumínLenka Krčová - předsedkyně728275910radost-impuls@seznam.cz
Sokol Vítkovice - TK AKCENT OstravaLenka Buroňová  
STORM BALLET STUDIO PlzeňPetr Čejka  
TAKT LiberecNikola Lukešová  
TK BESTA ChrudimKlára Nováková  
TS EMOTIONMiluše Petrová  
TS MIRÁKLAndrea Burešová  
TS RYTMUS OlomoucJana Baranová  
TŠ In Motion BruntálRobin Valášek, DiS  
TŠ PIROUETTEIva Kuptíková  
TŠ STARDANCE ChomutovJana Zelenková  
VIVAjump TeplicePavla Krycnerová  
přizván komisí dodatečněMartin Dytrt  
přizvána komisí dodatečněAlena Tomešková  

Soutěžní komise pro Couple

Taneční kolektivZástupce v komisiTelefonE-mail
BOHEMIAN SALSEROSJan Dvořák  
Enliven CentreLenka Jiráňová  
K+K LABYRINT OstravaKatrin Žabenská  
Paul DanceJiří  Paulů - předseda608984265paul-dance@seznam.cz
Sokol Vítkovice - TK AKCENT OstravaJakub Mazůch  
TK Cross Dance KolínVladimír Vidner  
TK Luna LounyGabriela Henzlová  
TSKH MostKamila Hlaváčiková  
TŠ STARDANCE ChomutovJana Zelenková  
Unique PlzeňEva Vysloužilová  

Soutěžní komise pro Belly

Taneční kolektivZástupce v komisiTelefonE-mail
AMIRAKsenia Izotkina  
BELLY AMIRASKateřina Dvořáková  
Belly JareenJaroslava Špalková  
FADILAH Věra Černobilová  
KallistoHumlová Lydie  
MALAIKAJana Tesárková  
Soorya ZastávkaDenisa Lebedová  
Studio orientálního tance FarhaOlga Kendall  
THARA DC KopřivniceMiroslava Břusková  
TK Luna LounyJana Stehlíková  
TS BELLY HABIBIIrena Antonová  
TS Neila SVČ RýmařovKamila Bršťáková Cimbotová  
TŠ ATAK TáborPavlína Véle - předsedkyně603592076vele.pavlina@gmail.com
TŠ KHATIANAKatka Khatiana  
TŠ Latifah OstravaKamila Koběrská  

Soutěžní komise pro Tap

Taneční kolektivZástupce v komisiTelefonE-mail
Fidgety Feet Hradec KrálovéPetr Hejna  
FOUR TAPSMarta Aulická  
HANNY DANCEHana Hanušová  
NO FEETMartina Konečná   
SHUFFLESKateřina Marešová  
Step by step studioKamila Borovská  
TANČÍRNATomáš Slavíček - předseda776040836tom.slavicek1983@gmail.com
TAP ACADEMY PRAGUEMonika Jeník Bačkovská  
Tap Dance Company AVALANCHEMarkéta Fixová  
TapArt BrnoMichaela Čadová  
TS ANDREAAndrea Myslivečková  
TS PULS SVČ OpavaJana Vondálová  
TŠ R+P BrnoPavel Bartůněk  
přizván komisí dodatečněOtto Kočí