trenér iv třídy

TRENÉR IV. TŘÍDY

vizuály na web - trenér IV.třídy - požadavky

TRENÉRIV_NOVÝVIZUÁL

Vážení vedoucí tanečních kolektivů,

milí trenéři a budoucí trenéři!

V sobotu 1.10. na CDA jsme Vás seznámili s přehledem trenérských tříd disciplín CDO.

V návaznosti na Rejstřík sportu a novou evidenci trenérských kvalifikací CDO jsme pro Vás připravili i novou kvalifikační třídu.

Záměr:

  • Chránit zdraví svých tanečníků a dobré jméno Vašeho klubu!
  • Dát první impuls k trenérskému vzdělávání (tanečník, který vyrostl ve Vašem klubu a vy jste mu dali příležitost k trenérské praxi není kvalifikovaný trenér).
  • Dát možnost vést své začínající trenéry s oficiální trenérskou kvalifikací v registrech (evidence CDO, Rejstřík sportu)

NOVINKA!

TRENÉR DISCIPLÍN CDO IV. třídy (základní trenérská třída v rámci evidence CDO)

Minimální požadavky: – Věk 16 let, ukončené základní vzdělání, 3 roky taneční praxe v disciplínách CDO, absolvent školení CDO pro nové trenéry IV. třídy nebo akreditovaného kvalifikačního studia MŠMT – Trenér tanečních sportů III. třídy – ATVA, popř. jiného akreditovaného studia uznaného CDO, mladší 18 let.

Oprávnění: – Umožňuje vedení tréninků pod dohledem trenéra disciplín CDO alespoň II. třídy za účelem získání trenérské praxe. Není způsobilý k získání živnostenského oprávnění k poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti tanečního sportu disciplín CDO.

Přihlášky zasílejte na spravniusek@czechdance.org do 27. 10. 2022.

PŘIHLÁŠKA – TRENÉR DISCIPLÍN CDO IV. třídy

Platbu za účastnický poplatek: 300,-Kč/řádný člen CDO, 500,- Kč/ostatní  zašlete nejdéle do 27. 10. 2022 na účet 43-1240750227/0100, jako VS uveďte vaše ID číslo v CDO, do zprávy pro příjemce vaše jméno a příjmení. Pro REJSTŘÍK SPORTU budeme vykazovat pouze ty, kteří jsou minimálně evidovanými členy CDO.

vizuály na web - trenér IV.třídy - požadavky

Publikováno v Akce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *