Soutěžní komise

V případě zájmu kontaktujte manažera, nebo přímo předsedu komise.

DAVID NOVÁČEK - manažer soutěžního úseku a legislativy
tel: 773 997 052
email: david.novacek@czechdance.org

TVORBA KOMISE CDO 

 

MENU (klikněte na název komise):

Soutěžní komise pro Disco dance a Disco free style

Taneční kolektivZástupce v komisiTelefonE-mail
AT STUDIO DOMINO PrahaIva Bičišťová  
BEETHOVEN DC ChomutovLída Karlík Fišrová605519756lida.fisrova@seznam.cz
D2DANCE PřerovAdéla Kratochvílová  
DIDEDANCE OstravaDita Hejníková  
FREEDOM Ústí n.LabemTomáš Černický  
HB DanceKristýna Vrbeníková  
HORIZONTY HavířovTereza Olšarová  
Sokol Vítkovice - TK AKCENT OstravaHana Kovalančíková  
SPIDER DANCE COMPANY PlzeňJana Kohoutová  
TAKT LiberecJan Kopáčik  
TC Move 21Pavla Hlavatá  
TCO - DANCE PlzeňEva Vonásková  
TS ELES Valašské KloboukyLucie Sovadinová  
TS RYTMUS OlomoucAneta Kynčlová  
TŠ Dance4life OpavaDaniela Riesová  
TŠ Dance Nation PLZEŇJana Marková  

Soutěžní komise pro Hip hop a Electric boogie

Taneční kolektivZástupce v komisi
A.D.S.companyBc. Lenka Adámková
B.D.S.Academy PrahaDana Klasová
B-crewKlára Sedláčková
EFEKT DANCE BrnoLenka Sochorová
Free Dance StudioPetr Baláž
LOLA´S DANCE OLOMOUCNikol Havlíková
MAGIC FREE GROUPPavlína Loučková
RESPECT dance crew OstravaMonika Krupová 
SPIDER DANCE COMPANY PlzeňSimona Andersová
TAKT LiberecJan Kopáčik
Taneční studio BUNNYBarbora Tomášková
TŠ ROXTONRoxy Sadirová
Xside DANCERSPavel Kapoun

Soutěžní komise pro Street battle a Breaking battle

Taneční kolektivZástupce v komisiTelefonE-mail
Art factoryTess Nečas Lempartová - předsedkyně724220223tess@artfactorybrno.cz
B - Fresh BrnoVeronika Opluštilová  
B - Soul Academy LiberecLukáš Jakubec  
B.D.S.Academy PrahaANDREJ ANDYBOJ URYSIAK  
High EditionHana Valová  
LOLA´S DANCE OLOMOUCNikol Havlíková  
Street BustersVeronika Peroutková  
Taneční studio BUNNYBarbora Koloušková  
VIVAjump TepliceMichal Vojíř  
X-TrimNicol Mullerová  
 ONDRA ENDREWSTYLE ŠVEC  
 PATRIK CARLOS KEJÍK  
 Zuzana Zizoe Veselá  

Soutěžní komise pro Street

Taneční kolektiv Zástupce v komisi Telefon E-mail
Art Factory Tereza Nečas Lempartová
B - Soul Academy Liberec Lukáš Jakubec
BEAT UP Ostrava Markéta Benová
B-FRESH Veronika Opluštilová - předsedkyně 776010655 veronika@b-fresh.cz
BODY ROCKERS Patrik Oujezský
DANCERS 4YOU Michal Bezruč
Easy Dance Nymburk Roman Kejík
FANTASY DANCE STUDIO Ann-Marie Nováčková
FANTASY DC Lukáš Sivák
LIMIT D.C.Havířov Daniela Dostálová
LOLA´S DANCE OLOMOUC Veronika Ronzová
MAGIC FREE GROUP Pavla Loučková
STREET BUSTERS Veronika Peroutková
TAKT Liberec Jan Kopáčik
Taneční studio BUNNY Barbora Koloušková
T-BASS HRADEC KRÁLOVÉ Filip Rančák
TS DUCK BEAT Přerov Alena Langerová
TŠ ROXTON Roxy Sadirová
VIVAjump Teplice Petra Petukhov
Xside DANCERS Pavel Kapoun
přizvána komisí dodatečně Zuzana Zizoe Veselá
přizvána komisí dodatečně Kateřina Kvasnicová
přizvána komisí dodatečně Gábina Jiráková

Soutěžní komise pro Disco

Taneční kolektivZástupce v komisiTelefonE-mail
AT STUDIO DOMINO PrahaIva Bičišťová  
BEETHOVEN DC ChomutovLudmila Karlík Fišrová - předsedkyně605519756lida.fisrova@czechdance.org
D2DANCE PřerovAdéla Kratochvílová  
DC INFERNO KolínOlga Žáková  
DIDEDAnce OstravaDita Hejníková  
FREEDOM Ústí n.LabemTomáš Černický  
HORIZONTY HavířovTereza Olšarová  
Sokol Vítkovice - TK AKCENT OstravaHana Kovalančíková  
SPIDER DANCE COMPANY PlzeňJana Kohoutová  
TAKT LiberecJan Kopáčik  
Taneční studio No Limit, z.s.Mgr. Eliška Studničková  
TC Move 21Pavla Hlavatá  
TC R.A.K.Martina Kardošová  
TCO DANCE PlzeňEva Vonásková  
TS D.A.R.Veronika Jedkova  
TS ELES Valašské KloboukyLucie Sovadinová  
TŠ DANCE NATION PlzeňJana Marková  
TŠ Dance4life OpavaDaniela Riesová  
Unique PlzeňZuzana Požárková  
William´s Dance Academy BrnoVilém Vidras  
YES Dance PlzeňVeronika Novotná  

Soutěžní komise pro Art

Taneční kolektivZástupce v komisiTelefonE-mail
AT Dance ZUŠ RýmařovAlena Tomešková  
DanceDate KrasliceKateřina Roková  
DANZA Brno, z.s.Jana Jančová  
MD dance studio ChrudimMartin Dytrt  
RADOST IMPULS BohumínLenka Krčová - předsedkyně728275910radost-impuls@seznam.cz
Sokol Vítkovice - TK AKCENT OstravaLenka Buroňová  
STORM BALLET STUDIO PlzeňPetr Čejka  
TC R.A.K.Jan Liška  
TK BESTA ChrudimKlára Nováková  
TS ANFASJana Durná  
TS EMOTIONMiluše Petrová  
TS MIRÁKLAndrea Burešová  
TS RYTMUS OlomoucJana Baranová  
TŠ PIROUETTEIva Kuptíková  
TŠ STARDANCE ChomutovJana Zelenková  
William´s Dance Academy BrnoVilém Vidras  
ZUŠ - DTVH DomažliceVáclava Brettschneiderová  

Soutěžní komise pro Couple

Taneční kolektivZástupce v komisiTelefonE-mail
BOHEMIAN SALSEROSJan Dvořák  
Enliven CentreLenka Jiráňová  
K+K Labyrint Katrin Žabenská  
MG Dance OstravaJakub Mazůch  
Paul DanceJiří  Paulů - předseda608984265paul-dance@seznam.cz
Rico TumbaoMonica Pástor  
TK Cross Dance KolínVladimír Vidner  
TK Luna LounyGabriela Henzlová  
TŠ STARDANCE ChomutovJana Zelenková  

Soutěžní komise pro Belly

Taneční kolektivZástupce v komisiTelefonE-mail
„Raks Sultánky“ při ZŠ a MŠ Svoboda n/ÚpouIryna Viničuk  
AMIRAKsenia Izotkina  
BELLY AMIRASKateřina Dvořáková  
Belly JareenJaroslava Špalková  
Studio orientálního tance FarhaOlga Kendall  
Taneční centrum Layla KunoviceKristýna Seménková  
Taneční klub ŠtramberkPavla Jeřábková  
TK Luna LounyJana Stehlíková  
TS ArtEastNatalia Smirnova  
TS Belly HabibiIrena Antonová  
TS Neila SVČ RýmařovKamila Bršťáková Cimbotová  
TŠ ATAK TáborPavlína Véle - předsedkyně603592076vele.pavlina@gmail.com
TŠ KhatianaKatka Khatiana  
TŠ ZareenSylva Marková  
Život 90Renata Brožová  

Soutěžní komise pro Tap

Taneční kolektivZástupce v komisiTelefonE-mail
Fidgety Feet Hradec KrálovéPetr Hejna  
NO FEETMartina Konečná   
Step by step studioKamila Borovská  
TANČÍRNATomáš Slavíček - předseda776040836tom.slavicek1983@gmail.com
TAP ACADEMY PRAGUEMonika Jeník Bačkovská  
Tap Dance Company AVALANCHEMarkéta Fixová  
TapArt BrnoMichaela Čadová  
TS ANDREAAndrea Myslivečková  
TS PULS SVČ OpavaJana Vondálová  
TŠ R+P BrnoPavel Bartůněk  
přizván komisí dodatečněOtto Kočí